Isparta Veri Kurtarma Süreci

Isparta Veri Kurtarma Süreci

1. Servisimize ulaşan Verisi Kurtalıcak HDD (Hard Disk) servis kayıt formu açılır.

2. Kayıt tarihinden itibaren 2 iş günü içerisinde Verisi Kurtalıcak HDD (Hard Disk) ücreti belirlenir.

3. Tarafınıza Kurtalıcak HDD (Hard Disk) fiyatı ile ilgili gerekli bilgiler verilir.

4. Arızaya bağlı bir fiyat belirlenmesi

5. Teklif olarak sunulması

6. Kabulü halinde işlemin yapılıp verinin hazır hale getirilmesi

7. Veri kontrolünün müşterimize yaptırılması

8. Müşterimizin veriye onay vermesi halinde teklifin geçerlilik kazanması

9. Onaylanan işlem için müşterimizin getireceği bir medyaya verinin aktarılması ve işlemin tamamlanması

10. Veri kontrolünde veya başta teklif aşamasında onaylanmayan işlemler için Verisi Kurtalıcak HDD (Hard Disk) iadesi ve ücret alınmaması, alınan avans var ise iadesi.

Savcu Bilişim - Isparta Laptop Teknik Servisi

Bize getirdiğiniz HDD (Hard Disk) lerinizi ücretsiz analiz yapıyoruz. Analiz sonucunda sizi teklif için iletişime geçiyoruz. Eğer teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde veri kurtarma işlemine başlıyoruz. Siz onay vermediğiniz sürece hiç bir şekilde ver kurtarma başlamayacaktır. Onayı alınmayan HDD (Hard Disk) lerinizi size bir işlem yapılmadan teslim edilecektir.

Hasar görmüş HDD (Hard Disk) ler büyüklüğüne göre zaman alabiliyor. Bu zaman içerisinde dosyalarınızı en iyi şekilde kurtarmak için sizden biraz daha sabırlı bir şekilde beklemenizi rica ediyoruz. Sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için en titiz şekilde kurtarma işlemi yapıyoruz. Bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. Sizlerin bilgileri hiç bir şekilde siz haricinde kimseye teslim edilmediği ve edilmeyeceği konusunda içiniz rahat olsun. Savcu Bilişim olarak sizlere daha iyi bir hizmet anlayışında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yorum Yapın

XHTML: Bu etiketleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>