Isparta Veri Kurtarma

Isparta Veri Kurtarma

Masaüstü bilgisayar yada laptoplarınızdaki HDD (Hard Disk) oluşabilecek arızalar sonucu yada istemeden sildiğiniz fotoğraf, video yada dosyaların bazen erişim zor yada imkansız olabiliyor. Bazı programlar sayesinde sildiğiniz fotoğraf, video yada dosyalarınızı geri getirmek kolay iken bazı durumlarda geri getirmek de zor yada imkansız olabiliyor.

2.5″ HDD (Hard Disk) yada 3.5″ HDD (Hard Disk) lerinizde hasar sonucu oluşacak sorunlardan dolayı dosyalarınıza erişim engellenebiliyor. Bu durumlarda ne kadar program kullanırsanız kullanın geri gelmiyor. Günümüzde 2.5″ HDD (Hard Disk) yada 3.5″ HDD (Hard Disk) ne kadar dikkat etsekte bazen en ufak bir düşmede yada sarsılmada bir çok veri kayboluyor.

Teknoloji ilerledikçe artık hayatımız taşınabilir HDD (Hard Disk) bir parçamız haline geliyor. Tüm bilgilerimizi 2.5″ HDD (Hard Disk) ye sığdırıyoruz. Çekindiğiniz bir fotoğraftan tutun önemli belgelerinize kadar hemen hemen her şeyde kullanıyoruz. İstemeden de olsa sildiğimiz dosyaları yada bir Format (Biçimlerdirme) tan sonra giden dosyalarını getirmek için çok çaba sarf etseniz de geri getiremediğimiz zaman ise ne kadar zor olduğunun farkındayız. İşte biz devreye tam da bu sırada giriyoruz. Sizin kaybediğiniz, ulaşamadınız, sildiğiniz dosyaların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Bize getirdiğiniz HDD (Hard Disk) lerinizi ücretsiz analiz yapıyoruz. Analiz sonucunda sizi teklif için iletişime geçiyoruz. Eğer teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde veri kurtarma işlemine başlıyoruz. Siz onay vermediğiniz sürece hiç bir şekilde ver kurtarma başlamayacaktır. Onayı alınmayan HDD (Hard Disk) lerinizi size bir işlem yapılmadan teslim edilecektir.

Hasar görmüş HDD (Hard Disk) ler büyüklüğüne göre zaman alabiliyor. Bu zaman içerisinde dosyalarınızı en iyi şekilde kurtarmak için sizden biraz daha sabırlı bir şekilde beklemenizi rica ediyoruz. Sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için en titiz şekilde kurtarma işlemi yapıyoruz. Bilgilerinizin güvenliği ve gizliliği bizim için önemlidir. Sizlerin bilgileri hiç bir şekilde siz haricinde kimseye teslim edilmediği ve edilmeyeceği konusunda içiniz rahat olsun. Savcu Bilişim olarak sizlere daha iyi bir hizmet anlayışında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Isparta Merkez, Keçiborlu, Uluborlu, Yenişarbademli, Senirkent, Sütçüler, Aksu, Atabey, Gönen, Şarkikaraağaç, Eğirdir, Gelendost, Yalvaç…

Seagate HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Western Digital HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Hitachi HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Toshiba HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Samsung HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Fujitsu HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, Maxtor HDD (Hard Disk) Veri kurtarma, IBM HDD (Hard Disk) Veri kurtarma

Seagate Veri kurtarma, Western Digital Veri kurtarma, Hitachi Veri kurtarma, Toshiba Veri kurtarma, Samsung Veri kurtarma, Fujitsu Veri kurtarma, Maxtor Veri kurtarma, IBM Veri kurtarma